Vi använder cookies på vår webbplats. När du använder vår webb accepterar du att information om ditt besök lagras i din webbläsare. Läs mer om cookies

Sök godkända lärare


Av Energiföretagen godkända lärare och instruktörer inom EBR ESA.
Filtrera i listan för att hitta en lärare/instruktör med rätt behörighet.
 

Jorma Huhtala

Nacka

Lars Mattsson

Karlstad

Stefan Björk

Karlstad

Erik Schönning

SUNDBYBERG

Jon Johansson

Hudiksvall

Lars-Henrik Jansson

Oskarshamn

Kari Hippi

Danderyd

Åke Johansson

Malmö

Christoffer Sevestedt

Växjö

Jimmy Laukas

Solna

Anders Byström

Härnösand

Ronny Frankson

Lund

Lilian Axenstedt

Karlstad

Jonas Pounu

Kiruna

Jan Olofsson

Vuollerim

Sven-Åke Bjermqvist

Fagervik

Erik Jederyd

Åsbro

Hans Göransson

Arlöv

Per Björkman

Ålem

Åke Andersson

Kiruna

Stefan Wik

Söderköping

Marie Friberg

Malmö

Christer Larsson

Malmö

Reijo Eriksson

Stockholm

Monika Palm

Stugun

Lars Ivan Tuolja

Jokkmokk

Tommy Borgemo

Umeå

Fredrik Ottosson

Norrköping

Fredrik Driberg

Piteå

Christer Söderoos

Torshälla

Kenneth von Walden

Tyresö

Sören Wikberg

Arvidsjaur

Lars-Göran Jonasson

Sundsvall

Johan Ålander

Sundsvall

Johnny Pettersson

Jönköping

Mats Lind

Grästorp

Marcus Nilsson

Kristianstad

Dennis Påhlsson

Upplands Väsby

Åke Damgren

Bispgården

Mats Lindbäck

Luleå

Tord Goude

Katrineholm

Anders Karlström

Vuollerim

Peter Boric

HÄGERSTEN

Thomas Sandman

Stockholm

Karl-Olof Norling

Oskarshamn

Kent Hammarström

Sundsvall

Mats-Erik Jansson

Mattmar

Magnus Hedén Hallberg

Stockholm

Torbjörn Larsson

Mellerud

Stefan Pettersson

Västerås

Tore Danielsson

Ås

Thomas Efraimsson

Stockholm

Anita Rosberg

Stockholm

Lennart Hjeltström

Bjärtrå

Mohammed Hadad

Västerås

Anders Burman

Söderhamn

Tommy Nordström

Sundsvall

Åke Persson

Falun

Kenneth Risberg

Själeved

Lars-Inge Ljungberg

Sjöbo

Hans Hjalmarsson

Kungsbacka

Roger Gunnarsson

Halmstad

Göte Tängman

Piteå

Håkan Wiik

Skövde

Per Granberg

Öjebyn

Roland Karlsson

Strömsund

Peter Axelsson

Fristad

John-Erik Karlström

Sollefteå

Oskar Slätis

Täby

Håkan Månsson

Höör

Pekka Relander

Göteborg

Björn Johannesson

Sjöbo

Johan Osterloh

Mölndal

Andy Karlsson

Simrishamn

Anders Viklund

Vuollerim

Mats Bergdahl

Kiruna

Thomas Lindsjö

Malmö

Patrik Johansson

Västerhaninge

Samuel Jernlif

Stockholm

Torgny Ericsson

Vällingby

Frida Strandberg

Sjöbo

Per Bertheim

Lycksele

Christer Hedberg

Brunskog

Anders Jacklin

Göteborg

Lage Björnström

Malmö

Jonny Danielsson

Skellefteå

Peter Johansson

Sundsvall

Sven Kranberg

Hallsberg

Magnus Backenros

Malmö

Tony Hugosson

Malmö

Pelle Krantz

Linköping

Pär Trässman

Fredriksberg

Tomas Thyberg

Köping

Jesper Eriksson

DALA-JÄRNA

Christer Jonsson

Öjebyn

Linus Lundgren

Västerås

Jimmy Wester

Norrtälje

Roger Gustafsson

Västerås

Mikael Hansson

Alafors

Anders Bjers

Göteborg

Markus Larsson

Malmö

Fredrik Holmgren

Gävle

Tomas Bergquist

Kungsbacka

Simon Sellén

Sjöbo

Urban Wennberg

LULEÅ

Sven-Eric Dahlgren

Sveg

Lars-Ola Andersson

Solna

Mattias Rönnerfjäll

Malmö

Robert Bodén

Sundsvall

Torleif Hiort

Bälinge

Willis Abrahamsson

Mullsjö

Göran Bergius

Stockholm

Kristoffer Salomonsson

Sollefteå

Martin Sjödahl

Lund

Fredrik Severin

Hallsberg

Mats Adell

Hammarö

Jim Hedström

Sollefteå

Toni Jern

Iggesund

Mats Norrbom

Stockholm

Per Holmström

Vuollerim

Ingvar Balkefors

Hudiksvall

Thomas Olsson

DALA-JÄRNA

Kenth Ryeskog

Stockholm

Per-Magnus Forsberg

Stockholm

Frank Eklund

Katrineholm

Christer Boström

Sundsvall

Kjell-Åke Fryklund

Torsby

Ulf Jonsson

Grästorp

Leif Bodin

Västerås

Per Kenttä

Solna

Stefan Brandt

Alafors

Thomas Gunhardson

Linköping

Daniel Johansson

Trollhättan

Karl Kysinger

Växjö

Joakim Strömberg

Oskarshamn

Sven Rosén

Stockholm

Magnus Persson

Rinkaby

Torbjörn Hernvall

Trollhättan

Paul Talani

Nacka

Boo Johansson

Malmö

Mats Blomberg

Gävle

Christina Grundström

Junsele

Patrick Gustafsson

Åsbro

Ulf Melin

Malmö

Oskar Jonasson

Nävlinge

Gunnar Olsson Sörell

Färila

Lars Marketeg

Enköping

Andreas Gustavsson

Ed

Bengt Pettersson

Solna

Per Jonasson

Fjälkinge

Björn Sördin

Norrtälje

Tord Vejdal

Nyköping

Lars Söderström

Stockholm

Fredrik Jönsson

Växjö

Willy Lund

Sundbyberg

Kenneth Lindén

Nävlinge

Pontus Stordal

Söderhamn

Johan Lundkvist

Halmstad

Eva Lundmark

Vuollerim

Tommy Norgren

Uppsala

Per Eriksson

Sundsvall

Robert Blomberg

Eskilstuna

Fredrik Dahlberg

Dvärsätt

Danne Lindman

Sollefteå

Henrik Fryklund

Sundsvall

Tolga Ates

Västerås

Torbjörn Hansson

Sollefteå

Robin Alsterberg

Katrineholm

Torsten Brönmark

Löddeköpinge

Mikael Bleckert

Sandviken

Stefan Jangenfalk

Östhammar

Mathias Hällerå

Eksjö

Michael Holmgren

LUDVIKA

Evert Karlsson

Sundsvall

Ingemar Karlsson

Borås

Bertil Magnusson

Uddevalla

Bengt Lord

Eskilstuna